Kontakt

Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Poniatowskiego
w Annopolu

ul.Kościuszki 8
23-235 Annopol
tel./fax 158613032
pspannopol@onet.pl

 

DialNet Masters 2009

Ruszyła czwarta edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters.

DialNet Masters ? początkowo dolnośląski, potem ogólnopolski ? konkurs wiedzy o internecie przeznaczony dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz ich nauczycieli. Turniej jest organizowany przez Telefonię DIALOG S.A. pod honorowym patronatem Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz przy merytorycznym wsparciu Politechniki Wrocławskiej, Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego i Google?a.

Konkurs w ubiegłym roku cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszego gimnazjum. Po emocjach dostarczonych nam przez drużyny Bluberry, Stowarzyszenie UI oraz E-maniacy2009 nadszedł czas, by wybrać Mastersów w tym roku.

UWAGA WAŻNE TERMINY!!!

12 stycznia 2010 r. - zapisy do p. Waldemara Grzesika.

14 stycznia 2010 r. - wewnątrzszkolne eliminacje.

 ZAPRASZAMY

 

 

 Olimpiada Wiedzy o Internecie DialNet Masters przebiega w formie kilku następujących etapów:

  • eliminacje wewnątrzszkolne,
  • 1 etap on-line,
  • 2 etapu on-line,
  • 3 etap ? półfinały ? organizowane w szkołach na żywo ?Mecze Mastersów? odbywające się w siedmiu miastach Polski: ??(13-22 kwiecień 2010 r.), Uczniowie rozwiązują zadania i odpowiadają na pytania dotyczące technologii informacyjnych oraz internetu ? jego historii i zasad działania,
  • 4 etap ? Wielki Finał, który odbędzie się w Hali IASE we Wrocławiu ? wyłoni Mistrzów Internetu, czyli 2 najlepsze drużyny: 4 gimnazjalistów i 4 licealistów wraz z opiekunami (17 czerwiec 2010 r.).

Strona konkursu: http://www.dialnetmasters.pl/index.html 

 

Szukaj