Ogłoszenia

Zaproszenie na lekcję otwartą

Wychowawca świetlicy, pani Sylwia Ćwik, serdecznie zaprasza rodziców oraz nauczycieli na lekcję otwartą nt. "Moja mama". Zajęcia odbędą się w dniu 24 maja (piątek) o godzinie 11. 45 w świetlicy szkolnej w nowym budynku szkoły.

„Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”

We wrześniu nasza szkoła przystąpiła do konkursu edukacyjnego „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”. Jego celem jest budowanie nawyku codziennego czytania wśród uczniów klas I – III. Dzieci wezmą udział w zajęciach lekcyjnych z wykorzystaniem książki „Gang Słodziaków” autorstwa Renaty Piątkowskiej oraz maskotek przedstawiających zwierzęta żyjące w lesie.

Czytaj więcej: „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”

Zbiórka elektrośmieci

 W dniach 07- 31 maja 2018 roku odbędzie się w naszej szkole zbiórka elektrośmieci, organizowana w ramach akcji ,,Szkole pomagamy i świat oczyszczamy”. Zachęcamy uczniów, rodziców, a także firmy i instytucje do pozbycia się w tych dniach elektrośmieci takich jak: lodówki, odkurzacze, żelazka, miksery, suszarki, komputery, telefony, drukarki, kalkulatory, telewizory, kamery, odtwarzacze DVD, aparaty itp. Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.

 

DZIEŃ RODZINY

 

Serdecznie zapraszamy Dzieci z Rodzicami

na

PIKNIK RODZINNY,

który odbędzie się 6 czerwca od godz. 15.30

obok budynku szkoły.

Czytaj więcej: DZIEŃ RODZINY

Pomóż słabszym!

Uwaga! Szkolne Koło Wolontariatu ogłasza zbiórkę makaronu (falbanki), batonów mięsnych na rzecz Przytuliska dla psów w Rachowie Starym. Dary prosimy zgłaszać wychowawcom klas. Po zakończeniu akcji (12 października) zostaną one dostarczone do przytuliska. Uczniowie, którzy zaangażują się w wyżej wymienione działanie, zostaną nagrodzeni punktami dodatnimi. Z góry dziękujemy za ofiarność.

                                                                                                                                                                                                          Samorząd Uczniowski

 

Szukaj

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***