Klasy 1-3

Edukacja wczesnoszkolna - zdalne lekcje.

Informujemy Rodziców, że w związku z zaistniałą sytuacją w kraju będziemy wysyłać w dzienniku elektronicznym w zakładce "praca domowa" lub w wiadomościach, zalecenia dla uczniów do pracy w domu. Korzystamy głównie ze strony https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje. Prosimy o zapoznanie się z podamnymi wiadomościami. W razie potrzeby prosimy o kontakt przez dziennik elektroniczny. Pozdrawiamy. 

                                                              Zespół Nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej

Świetlicowy konkurs walentynkowy.

W dniu 14.02.2020r. w naszej świetlicy odbył się walentynkowy konkurs pt.” Moja zakochana kartka”. Jego zasady były bardzo proste – wykonanie kartki walentynkowej dowolną techniką. Królowały oczywiście czerwone serduszka i amorki. Do konkursu przystąpiło 14 uczniów z klas I-III. Wykonane prace powstawały z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem naszych wychowanków.

Czytaj więcej: Świetlicowy konkurs walentynkowy.

Jak karnawał to karnawał!

1 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Uczniowie klas I-III bawili się świetnie w rytm skocznej muzyki,  w pięknie udokorowanej sali. To była super zabawa!

 

Walentynki - czyli dzień radości i życzliwości.

14 lutego w naszej szkole upłynął w życzliwej i radosnej atmosferze. A to za sprawą dnia św. Walentego czyli „Walentynek”. Uczniowie klas młodszych ubrani na czerwono, różowo bądź z elementami w tych kolorach, mieli możliwość wysłania życzeń swoim kolegom i koleżankom, a także nauczycielom, poprzez „pocztę walentynkową”. Do naszej walentynkowej skrzyni wrzucali wykonane przez siebie kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób sympatię do adresata.

Czytaj więcej: Walentynki - czyli dzień radości i życzliwości.

Kolędujemy

Jak co roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbywa się wspólne kolędowanie. Klasy młodsze wraz z wychowawcami, w blasku świateł choinki, wspólnie śpiewają najpiękniejsze kolędy polskie. Tak też było i tym razem. Ponadto dzieci z klas 3 a i b zatańczyły taniec świąteczny. Przy tej okazji wręczono także nagrody za udział w konkursie plastycznym na „Kartkę świąteczną wraz z życzeniami”.

Czytaj więcej: Kolędujemy

 

Szukaj

Nagrody

 

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***