ECDL

ECDL - CERTYFIKATY

W czerwcu 2014 r. ośmiu uczniów naszego gimnazjum otrzymało pierwszy Certyfikat  ECDL PTI Standard.

W ramach realizowanego w szkole projektu "Po ścieżkach wiedzy" współfinansowanego przez Unię Europejską organizowane były m.in zajęcia koła ECDL w ramach którego uczestnicy przygotowani zostali do egzaminów ECDL.

Oto uczniowie, którzy otrzymali Europejski Certyfikau Umiejętności Komputerowych (ECDL):

Czytaj więcej: ECDL - CERTYFIKATY

ECDL - testy

Przygotowanie do egzaminów ECDL – testy próbne


ecdlObowiązujący zakres materiału niezbędny do opanowania przed przystąpieniem do egzaminu znajduje się w SYLLABUSIE - wersji 5.0 (plik Adobe Reader).


 

Egzaminy próbne

- próbny egzamin do modułu I, który sprawdza znajomość wiedzy teoretycznej niezbędnej do zdania egzaminu z modułu I. Podstawy technik informatycznych.

próbny egzamin do modułu II, który sprawdza znajomość wiedzy teoretycznej i praktycznej niezbędnej do zdania egzaminu z modułu II. Użytkowanie komputerów.

próbny egzamin do modułu III (aktualizacja: 06.03.2010), który sprawdza znajomość wiedzy praktycznej niezbędnej do zdania egzaminu z modułu III. Przetwarzanie tekstów.

próbny egzamin do modułu IV (aktualizacja: 08.03.2010), który sprawdza znajomość wiedzy praktycznej niezbędnej do zdania egzaminu z modułu IV. Arkusze kalkulacyjne.

próbny egzamin do modułu V (aktualizacja: 08.03.2010), który sprawdza znajomość wiedzy teoretycznej i praktycznej niezbędnej do zdania egzaminu z modułu V. Bazy danych.

próbny egzamin do modułu VI, który sprawdza znajomość wiedzy praktycznej niezbędnej do zdania egzaminu z modułu VI. Grafika menedżerska i prezentacyjna. PowerPoint 2007.

próbny egzamin do modułu VII, który sprawdza znajomość wiedzy praktycznej niezbędnej do zdania egzaminu z modułu VII. Przeglądanie stron internetowych i komunikacja.

Podkategorie

  • ECDL
    Liczba artykułów:
    9

 

Szukaj

Nagrody

 

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***

Witryna online

Odwiedza nas 171 gości oraz 0 użytkowników.