Aktualności

V Ogólnopolski Dzień Planowania Kariery

W dn. 20.10.2017 r. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne oraz Akademia Leona Koźmińskiego  po raz piąty zapraszają uczniów gimnazjów oraz liceów do udziału w Ogólnopolskim Dniu Planowania Kariery. W tym roku podczas szkolenia online, które rozpocznie się  o godz. 10.00 poruszane bedą następujące tematy:- Stwórz swoją własną markę i osiągnij sukces rekrutacyjny.

Czytaj więcej: V Ogólnopolski Dzień Planowania Kariery

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych woj.lubelskiego.

Drodzy Trzecioklasiści,
z dniem 15 maja 2017 r. ruszył nabór do szkół ponadgimnazjalnych woj.lubelskiego. W rekrutacji wykorzystywany jest system elektroniczny pod nazwą vEdukacja Nabór. Przed przystąpieniem do wypełniania wniosku koniecznie zapoznajcie się z dostepnym w zakładce "Pliki do pobrania"  przewodnikiem dla gimnazjalisty. Znajdziecie tam ważne informacje dotyczące kolejnych kroków wypełniania wniosku, jego edytowania, wydruku, itd.

Czytaj więcej: Nabór do szkół ponadgimnazjalnych woj.lubelskiego.

Spotkania zawodoznawcze w gimnazjum

Środa, 27 kwietnia 2016 r. była dniem spotkań zawodoznawczych do uczniów klas trzecich gimnazjum, którzy już za chwilę dokonywać będą wyboru kierunku dalszego kształcenia.
Zgodnie z rozpoznanym zapotrzebowaniem, zainteresowana danym zawodem młodzież uczestniczyła najpierw w pogadance z asp. sztab. Sławomirem Okulus – funkcjonariuszem z Komisariatu Policji w Annopolu, a następnie z Panią Lilą Kaczor – skarbnikiem Gminy, wcześniej wieloletnim pracownikiem i dyrektorem banku.

Czytaj więcej: Spotkania zawodoznawcze w gimnazjum

 

Szukaj