Targi Edukacyjne 2019 w Lublinie

W dniach 14-15 marca 2019 r w Lublinie odbędzie się XV edycja Targów Edukacyjnych. To największe wydarzenie o tym charakterze we wschodniej Polsce. Hala Tarów Lublin wypełnia się stoiskami wystawowymi publicznych i prywatnych szkół oraz uczelni, które w różnorodny sposób prezentują swoją ofertę. Jest to forma wspierania młodych ludzi w procesie podejmowania decyzji o wyborze dalszej ścieżki kształcenia.

Szeroka oferta szkół średnich i uczelni wyższych, pokazowa strefa zawodów,  występy na scenie, wirtualna wycieczka, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – to tylko fragment tego, co czeka na zwiedzających podczas tegorocznej, piętnastej edycji Targów Edukacyjnych,  odbędą się w Targach Lublin (ul. Dworcowa 11).

Szkoły z Lublina i regionu połączą swoje siły, aby zaprezentować praktyczną stronę kilkunastu profesji. Uczniowie szkół z województwa lubelskiego zademonstrują umiejętności doskonalone na poszczególnych kierunkach w szkołach branżowych. Na swoich stanowiskach zaprezentują się m.in. przyszli kucharze, stolarze, ogrodnicy, plastycy czy mechanicy.

W 2018 roku wydarzenie przyciągnęło ponad 13 tysięcy zwiedzających – głównie maturzystów i gimnazjalistów, a swoją ofertę zaprezentowało ponad 100 wystawców - licea ogólnokształcące, technika, szkoły zawodowe oraz uczelnie wyższe. Oprócz szkół z województwa lubelskiego, pojawiły się także uczelnie z Warszawy, Wrocławia, Łodzi czy Krakowa.
https://youtu.be/grhJIYlwF68 

https://www.facebook.com/events/341689663093007/

 

 

Szukaj