Doradca zawodowy

Harmonogram czynności w rekrutacji do szkół woj. lubelskiego

Drodzy Uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej oraz klas III gimnazjum, rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych w woj. lubelskim  na rok szk. 2019/2020 rozpoczyna się już 8 kwietnia br. O terminach i czynnościach w postępowaniu rekrutacyjnym informuje nas Zarządzenie nr 5/2019 Lubelskiego Kuratora Oświaty z dnia 28 stycznia 2019 r. Pełna treść zarządzenia w załączeniu: https://www.kuratorium.lublin.pl/pliki/akt/id_9690/zal/1zal.pdf

Uczniowie klas III gimnazjum - rekrutacja

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do szkół ponadgimnazjalmnych/ponadpodstawowyc, obowiazującym w województwie lubelskim, 15 czerwca 2018 r. (piątek) mija termin składania podań przez kandydatów w szkołach pierwszego wyboru. Podania muszą być podpisane przez Was – kandydatów i Waszych rodziców/opiekunów prawnych.

Czytaj więcej: Uczniowie klas III gimnazjum - rekrutacja

TARGI EDUKACYJNE 2018

W dn. 15 - 16 marca 2018 r. Lublin zaprasza uczniów i przyszłych studentów na Targi Edukacyjne. Na Targach możesz poznać ofertę najlepszych szkół i uczelni w tym: licea, technika, szkoły policealne, szkoły wyższe. Sprawdzisz jaki profil szkoły odpowiada Twoim umiejętnościom: szkoły językowe, artystyczne, szkoły zawodowe Odwiedzając Lubelską Strefę Zawodów przekonasz się jakie umiejętności zdobywają uczniowie szkół zawodowychTargi to także wydarzenia towarzyszące: warsztaty, pokazy i prezentacje na „Scenie talentów”

Czytaj więcej: TARGI EDUKACYJNE 2018

Wizyta uczniów klas III gimnazjum w zakładzie stolarskim

Wizyta w zakładzie pracy to praktyczna forma poznawania zawodów i tym samym przygotowanie do świadomego wyboru kierunku dalszego kształcenia. Na zaproszenie Dyrektora Zespołu Szkół w Wólce Gościeradowskiej w dn. 17.05.2018 r. grupa uczniów z klas III gimnajzum odwiedziła Firmę ERKADO w Gościeradowie – lidera w produkcji drzwi.

Czytaj więcej: Wizyta uczniów klas III gimnazjum w zakładzie stolarskim

TERMINY NABORU DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH I PONADPODSTAWOWYCH

Zapraszam do zapoznania się z harmonogramem czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2018/2019.
Zarządzenie Nr 5/2018 Lubelskiego Kuratora Oświaty w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego

Czytaj więcej: TERMINY NABORU DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH I PONADPODSTAWOWYCH

Podkategorie

 

Szukaj

Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Poniatowskiego w Annopolu, Powered by Joomla!